ul. Platynowa 1; 00-808 Warszawa
+48 22 620 99 68
lo40.zeromski@eduwarszawa.pl

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV

XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV

🔊160 licealistów zakończyło 25 kwietnia rok szkolny 2024/2025!

To była wzruszająca uroczystość!

Były podziękowania za 4 lata nauki w szkole, która umie stworzyć twórczy i dobry klimat do rozwoju uczniów oraz realizacji ich pasji. Nie zabrakło też ciepłych słów na start w dorosłość. Podziękowania kierowane były także do Rodziców, którzy wspierali działania szkoły.

Abiturientów pożegnała Pani Dyrektor, kadra pedagogiczna oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

Maturzyści z XL LO przystąpią 5 maja 2024 r. do egzaminu dojrzałości. Życzymy im powodzenia, mając nadzieję, że odwiedzą nas jeszcze we wrześniu.9️⃣