Szczepańska – Filipp Anna | Dyrektor szkoły/ język polski |
Kiedysz Elżbieta | zastępca Dyrektora/ historia |
Kamil Kwiecień 4b | zastępca Dyrektora/ biologia |
Błaszczykiewicz Wojciech 4F | geografia/informatyka |
Biernacka Iwona | matematyka |
Borkowska Dorota | język włoski |
Brodziak Dominik 2F1 | wychowanie fizyczne |
Bryś-Godzisz Anna 3B | wychowanie fizyczne |
Buratyński Wiktor | język łaciński |
Susidko Anna | psycholog |
Pawłowska Marta | pedagog specjalny |
Murawska Anna | religia |
Cmiel Piotr | język polski |
Dąbrowski Marek 2F2 | geografia |
Deja Justyna 3E | język angielski |
Dębska Joanna 4A | matematyka |
Furmaniak Marta 1F | matematyka |
Garbacz Agnieszka 1B | język polski |
Godlewska Agnieszka 4D | język angielski |
Dyńska Agnieszka | podstawy przedsiębiorczości |
Jackowska Marta | język francuski/ język hiszpański |
Kolbusz Ewa | język angielski |
Kabala Kamil 2B | chemia |
Kadej Michał | wiedza o społeczeństwie |
Kała Damian 3F | historia/historia i społeczeństwo |
Kamrowski Zdzisław | informatyka |
Kotlarska Anna 3D | język angielski |
Kozłowska Aneta 3C | język polski |
Kozłowska Edyta | język angielski |
Kozłowski Grzegorz | historia/wiedza o społeczeństwie |
Kur Piotr | etyka |
Kuźmicka Joanna | język polski |
Kuls Anna | język hiszpański |
Krupa Adrian | filozofia |
Kraczkowska Anna | język hiszpański |
Łukaszewski Artur 2A | wychowanie fizyczne |
Łukaszewski Kamil 3A | wychowanie fizyczne |
Zdral Anna | język niemiecki |
Matuszczak Wojciech | informatyka |
Mazur Renata 1C | biologia/przyroda |
Sobecka- Szuszkiewicz Urszula | biblioteka/język polski |
Mazurek Adam | pedagog |
Nowaczyk Artur 1E | język angielski |
Gabral- Kwiecień Joanna | biologia |
Narbutt Agnieszka 4C | matematyka |
Otulak Jadwiga | język francuski/ język hiszpański |
Korczyńska-Adamiuk Danuta | matematyka |
Pawłowski Tymoteusz 1A-2 | historia, historia i teraźniejszość |
Poboża Jolanta | matematyka |
Rek Radosław | fizyka |
Ropel Barbara | język polski |
Skiba Katarzyna 2C | chemia |
Sokół Joanna | chemia |
Szpakowicz Agnieszka | język niemiecki |
Szumska Ewa 2D | język angielski |
Szwal Rafał | matematyka |
Szymanek Jolanta | biblioteka |
Szydłowski Andrzej | edukacja dla bezpieczeństwa |
Zuzda Kazimierz | informatyka |
Winiarek Wojciech 1D | wychowanie fizyczne |
Zarzycka Danuta 1A-1 | matematyka |
Brzuszkiewicz-Śniosek Małgorzata 2E | wychowanie fizyczne |
Zielnicki Krzysztof 4E | język angielski |
Żuchowicz Katarzyna | fizyka |