• Szanowni Rodzice,
 • iKuchnia jest wirtualną platformą, dzięki której można zamówić posiłki i zapłacić za nie online.
 • Przerwa 12.25- 12.55 Obiady klasy I- IV

 • Serwis skonstruowany jest w prosty i przejrzysty sposób, a jego obsługa jest przyjazna dla użytkownika.
  W razie jakichkolwiek problemów i pytań, służymy pomocą: ikuchnia@ikuchnia.com.pl
   tel.: 733 301 522, 575 067 228

     Zamawianie posiłków- krok po kroku – link

  Aby zarejestrować się do serwisu, należy wejść w link:  https://ikuchnia.com.pl/panel/22lo
  a następnie wypełnić kolejno wszystkie pola i zatwierdzić przyciskiem “Zapisz”. Jeśli wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione, na Państwa adres e-mail zostanie wysłana automatyczna wiadomość. W jej treści znajduje się link, w który należy wejść, aby w pełni aktywować konto w platformie iKuchnia .
  Zdarza się, że wiadomości od serwisu iKuchnia trafiają do folderu SPAM w skrzynkach pocztowych. Jeśli wiadomość od nas do Państwa nie dotarła, prosimy o sprawdzenie tego folderu.
 •  Zamawianie posiłków
 • Aby zamówić posiłek, należy: ① zalogować się do serwisu iKuchnia (link: https://ikuchnia.com.pl/panel/index.php) używając danych z formularza rejestracyjnego
  ② wybrać zakładkę “Zamów posiłek”
  ③ wybrać posiłek korzystając z ramek umieszczonych przy każdym dniu miesiąca (według jadłospisu utworzonego przez firmę cateringową) Jeśli nie chcą Państwo wybierać dań na każdy dzień oddzielnie, można kliknąć przycisk “Wybierz cały miesiąc”, a następnie wybrać rodzaj jadłospisu (wegetariański lub mięsny). Wszystkie posiłki zostaną wtedy wybrane automatycznie, zgodnie z jadłospisem przewidzianym przez firmę cateringową. ④ Wybór posiłków należy zatwierdzić przyciskiem “Akceptuj wybór”.
  Uwaga! Posiłki na jeden miesiąc można zaakceptować tylko raz.
  Przed kliknięciem przycisku “Akceptuj wybór”, prosimy o wybranie posiłków na wszystkie dni danego miesiąca, w których dziecko miałoby zjeść posiłek w szkole. Po akceptacji nie będzie można edytować i zmieniać zamówienia.
  Ta operacja będzie możliwa jedynie po rezygnacji z zmówienia a następnie zgłoszenia chęci ponownego zamówienia u administratora serwisu.
 • Płatności oraz sposoby jej naliczania
 • Aby zapłacić za posiłek należy:
  ① wybrać zakładkę “Saldo”, a następnie zatwierdzić przyciskiem “Zapłać”
  ② wybrać jedną z dwóch opcji:
  a) “Zapłać online” w przypadku płatności poprzez przelewy24 (w tej opcji naliczana jest opłata w wys. ok. 2% wartości przelewu)
  b) “Zapłać” w przypadku przelewu tradycyjnego – dane do przelewu wyświetlą się na dole strony.

  Płatności za zamówione posiłki należy dokonać najpóźniej do piątego dnia roboczego włącznie następującego po dniu akceptacji zamówienia. W przypadku rezygnacji z wcześniej opłaconego zamówienia (można ją zgłosić najpóźniej do godz. 9:00 dnia wydania posiłku, z którego się rezygnuje), pojawia się nadpłata, którą mogą Państwo wykorzystać na inne zamówienia lub otrzymać zwrot pieniędzy na konto.