Wyniki. Konkurs Biologiczny POLIMERAZA

Dziękujemy za bardzo liczny udział w konkursie. W etapie wojewódzkim wzięło udział 90 uczestników, którzy wykazali się dużą znajomością zagadnień z genetyki i biologii komórki. Najlepsi okazali się:

  1. SALWA PATRYK – 43 pkt (Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi)
  2. GRODZKI ALEKSANDER – 42 pkt (Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego)
  3. JAGODZIŃSKA ALEKSANDRA – 40 pkt (Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego)

Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i umiejętności laureatów.

Termin wręczenia nagród zostanie podany wkrótce.

Wyniki wszystkich uczestników zostały przesłane do Opiekunów.

20 MAJA 2022 GODZ. 10.00

KONKURS Konkurs Biologiczny „Polimeraza” adresowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, których siedziba znajduje się na terenie województwa mazowieckiego.

   *Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych – 2022 r.- dotyczy zawodów organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej   

Organizatorem Konkursu jest XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, ul. Platynowa 1, 00-808 Warszawa,

tel. +48 22 620 99 68

Kontakt z organizatorami konkursu: polimeraza@zeromski.waw.pl

Etap wojewódzki przeprowadza Organizator w siedzibie Organizatora w dniu
20 maja 2022 r. o godzinie 10:00
. Czas pracy z arkuszem wynosi 60 minut.

  1. Ze względów organizacyjnych szkoły termin etapu wojewódzkiego zostaje przesunięty – ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 20.05.2022 r. o godzinie 10:00 (zamiast soboty 21.05.2022 r.) w XL Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1. 
  2. Dojazd pociągami KM, SKM, WKD do stacji Warszawa-Ochota lub autobusem/tramwajem (przystanek plac Zawiszy, nieopodal stacja metra M2 Rondo Daszyńskiego oraz przystanek plac Starynkiewicza). 
  3. Prosimy o wcześniejsze przybycie – od godziny 9:00, żebyśmy mogli dopełnić czynności organizacyjnych (rejestracja uczestników, rozdanie prac itp.) i punktualnie o 10:00 rozpocząć pisanie testów konkursowych. 
  4. Uczeń musi być z opiekunem ze szkoły lub rodzicem/opiekunem prawnym, jeśli opiekun nie może. 
  5. Uczniowie powinni mieć ze sobą dokument ze zdjęciem, np. legitymację szkolną oraz długopis/pióro (również z zapasowym wkładem). 
  6. Organizator nie zapewnia Uczestnikom ani ich Opiekunom zakwaterowania oraz dojazdu do siedziby Organizatora oraz nie pokrywa kosztów z tym związanych poniesionych przez Uczestników i ich Opiekunów.
Polimeraza – Regulamin