ul. Platynowa 1; 00-808 Warszawa
+48 22 620 99 68
lo40.zeromski@eduwarszawa.pl

Autor: Elżbieta Kiedysz

XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Srebrny medal – Mistrzostwa Warszawy w Biegach Przełajowych.

W rozegranym finale Mistrzostw Warszawy w Sztafetowych Biegach Przełajowych nasza reprezentacja wywalczyła srebrne medale !!! Świetny występ dziewcząt dał naszej sztafecie awans na mistrzostwa województwa mazowieckiego, które odbędą się 21 października 2022 r.. Dziewczyny, ogromne gratulacje i podziękowania od całej społeczności szkolnej Jesteście WIELKIE Brawo!!! Skład sztafety: Martyna Cichy, Nina Ciećwierz, Hanna Dusiewicz, Oliwia Kopeć,…
Dowiedz się więcej

„Belfer the bestia” – reportaż Antoniego Rokickiego. Studio reportażu i dokumentu polskiego radia.

XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie leży w samym sercu miasta, niedaleko placu Zawiszy. Szkoła obchodzi w tym roku 70. urodziny. Jedną ze szkolnych tradycji związanych z Dniem Edukacji Narodowej jest organizacja konkursu pod nazwą „Belfer the bestia”.Nagrody przyznawane są najlepszym nauczycielom XL Liceum, a wręczają je młodzi, którzy organizują…
Dowiedz się więcej