You are currently viewing Julia Trudzik wśród stypendystów Queen Hedvig Scholarship

Julia Trudzik wśród stypendystów Queen Hedvig Scholarship55 uczestników, stypendystów Queen Hedvig Scholarship, weźmie udział w unikalnej wycieczce do Stanów Zjednoczonych Jednym ze stypendystów jest Julia Trudzik. Julia wzięła udział w programie stypendialnym Orły w Ameryce organizowanego we współpracy m.in. z Queen Hedvig Scholarship.
Filmik eliminacyjny z I-szego etapu https://liblink.pl/NB5tFNHBXp
Podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych w dniach 24.09 – 02.10.2022 r. Julia będzie miała okazję odwiedzić najbardziej prestiżowy uniwersytet świata  Uniwersytet Stanforda, SRI International (Stanford Research Institute na Uniwersytecie Stanforda), NASA, a także innowacyjne korporacje ze Stanów Zjednoczonych tj. siedzibę największego cyfrowego giganta Googlea, LinkedIn, California Academy of Sciences. Podczas wyjazdu będzie miała możliwość rozmów z pracownikami, studentami uczelni i odwiedzenia najstarszego kampusu Uniwersytetu Kalifornijskiego UC Berkeley oraz liceum Monte Vista High School i poznania amerykańskiego równoległego systemu edukacji.
W programie będzie zwiedzanie parków narodowych, centrum sejsmologii, oceanarium, planetarium, lasu deszczowego i muzeum historii naturalnej, znajdujące się w samym sercu San Francisco.
Wyjazd będzie relacjonowany w mediach społecznościowych. Zachęcamy do obserwacji i dawania lajków i podawania dalej aby jak najwięcej osób zobaczyło relację. Uczestnicy zostali podzieleni na 6 grup. Nad grupami patronat objęły EY Fundacja ORLEN KGHM to my PKO Bank Polski Fundacja Grupy PKP LOT Polish Airlines.
W tym tygodniu drużyny rozpoczynają rywalizację o zdobycie największej popularności w mediach społecznościowych. Śledźcie i lajkujcie ich posty na naszym Facebooku i Instagramie! Julia jest w drużynie #TeamORLEN.
Podczas wyjazdu zgodnie z regulaminem Julia Trudzik również będzie reprezentować szkołę  Szczegóły będę przekazywać na bieżąco. Zachęcam do śledzenia Queen Hedvig Scholarship na facebooku i Instagramie https://liblink.pl/yrnT6fnLwZ